KASAMER İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ÜSTLENDİĞİMİZ HİZMETLERİMİZ

Yapımını üstlendiğimiz belli başlı hizmetlerimiz aşağıda sıralanmaktadır.

Makine Alçı Sıva

Baklava dilimli alçı sıva köşe profili tuğla, beton, brüt beton, bimsblok gibi yüzeylere yapılan sıvalarda köşe kısımlarının darbe dayanımını artırmak için idealdir.

Saten Boya

Saten boya, dekoratif boya kategorisinde değerlendirilebilecek, yarı mat özelliklere sahip bir boyadır. Leke yapmama özelliğinden dolayı çok kirlenebilecek yerlerde tercih edilmektedir.

Makineli Şap

Helikopterli şap, zeminlere sağlamlık, renklilik ve görsellik katmak için kullanılan çimento esaslı sızdırmazlık özelliği olan zemin kaplama beton oluşumudur. Helikopterli şap, zeminin pürüzsüz, parlak ve zeminin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Kaba Sıva

İnşaatların kaba halinin bitimi sonrası ince işlere geçişteki ilk uygulamadır.

Mantolama

Mantolama, adı üzerine, manto gibi bir yalıtıcı aracılığı ile, binaların giydirilmesi işlemidir. Tanım olarak, “ısı yalıtımını sağlamaya yarayan işlem” denebilir. Isı yalıtımı ise, farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini engellemektedir.

Asma Tavan

Asma tavan, mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isim. Mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bu sistem alçıpan ya da dekoratif paneller ile sonlandırılır.

Kartonpiyer

Taç kalıplama, bir iç duvara monte edilen dekoratif kalıplamadan oluşturulan bir korniş türüdür. Ayrıca kapılar, pencereler, pilastrlar ve dolapların üzerinde de kullanılır.

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıtları, duvar kağıdı tutkalı ile duvarlara yapıştırılan iç mekan dekorasyon malzemesidir. Uygulandığı duvarlara renklendirmenin yanında, özel yapısı, dokusu, kabartması ile farklı görünüm ve hareketlilik katar.

Seramik

Fayanslar daha çok mutfak ve banyo duvarlarında tercih edilir iken seramikler ise yer zeminlerinde kullanılır. Çünkü fayanslar seramiklere oran ile daha çok ısıl işlem gördüklerinden daha ince ve zariflerdir.


İletişim

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Arkadaşlarımız sizinle irtibata geçecektir.

İRTİBAT NUMARAMIZ

+90 224 234 99 44

E-Posta Adresimiz

info@kasamer.com

Mesajınız için teşekkür ederiz.