KASAMER İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

HAKKIMIZDA

25 Yıllık iş tecrübemizle, sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, konusunda uzman kadromuzla sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Kurulduğundan bu güne, öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.<br>Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Kasamer İnşaat bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe kaliteden ödün vermeyen yapımızla,<br>Müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyerek tüm yenilikleri takip etmek ve geleceğinde ihtiyaçlarına uygun projeler üretmek.<br>Üstlendiğimiz görevlerle, verdiğimiz hizmet sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak .<br>İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.<br><br>

Sosyal Sorumluluk

Sınırlandırılmış yapıların aksine, sürekli kendini yenileyen kadromuzla, Müşterilerimizinde taleplerini gözönünde tutarak. Inovatif ve yenilikçi yapımızla, kaliteyi ucuza sunmaktır.

Vizyonumuz

Yapmış olduğumuz işlerde ve kullandığımız malzemelerle, doğaya ve çevreye zarar vermeden ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.<br>


İletişim

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Arkadaşlarımız sizinle irtibata geçecektir.

İRTİBAT NUMARAMIZ

+90 224 234 99 44

E-Posta Adresimiz

info@kasamer.com

Mesajınız için teşekkür ederiz.